fbpx
09 Грудня, 2021

Знаменитий Віденський бал відмінили втретє за всю історію

Знаменитий Віденський бал відмінили втретє за всю історію

У Австрії скасували традиційний Віденський бал у державній опері. Бал був запланований на 24 лютого 2022 року, але через пандемію коронавірусу сьогодні в уряді прийняли остаточне рішення його не проводити.

Про це повідомляє РТЛ.

Vien

Варто зазначити, що бал скасовується другий рік поспіль.

До цього бал скасовували лише в 1991 році під час війни в Перській затоці. І ось зараз через пандемію його скасовують другий рік поспіль.

Бал в опері зазвичай збирає тисячі гостей, а квиток коштує від 315 до 23 тис. євро. Віденський бал є важливою подією в культурному календарі Австрії. Його відвідують відомі політики та бізнесмени Австрії, а також іноземні знаменитості.

За правилами балу президент Австрії має право запросити на Бал лише одного главу іноземної держави і у 2018 році вперше на цей бал було запрошено українського президента – Петра Порошенка, що викликало неоднозначну реакцію в соцмережах.

Віденські бали занесені до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини Австрії, а найвеличнішим вважається Віденський оперний бал. Він зазвичай проводиться в середині лютого і збігається зі святами “фашінгів”, – веселих австрійських карнавалів і маскарадів. Він прирівнюється до державного прийому, і зазвичай на нім є присутнім президент Австрії.

Нагадаємо, через високу захворюваність на COVID-19 у столиці Словаччини та ще кількох містах скасували організацію різдвяних ярмарків на Головній площі в центрі міста. Вони мали відбутися з 26 листопада по 22 грудня.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі