fbpx
18 Січня, 2022

Журналістка звинуватила румунського прем’єра у плагіаті

Журналістка звинуватила румунського прем’єра у плагіаті

Румунська журналістка Емілія Шеркан (Emilia Şercan) звинуватила прем’єр-міністра країни Ніколає Чуке (Nicolae Ciucă) в плагіаті. За словами Шеркан, майже третина докторської дисертації прем’єра є плагіатом.

У вівторок Шеркан опублікувала розслідування, згідно з яким 42 сторінки 138-сторінкової роботи Чуке були плагіатом, повідомляє Politico.

прем'єр-міністр Румунії Nicolae Ciucă

Крім того, як стверджує журналістка, прем’єр-міністр вдався до різних прийомів, щоб приховати плагіат.

Чуке  у свою чергу стверджує, що не зробив нічого поганого. За його словами, докторську дисертацію він написав відповідно до вимог, які діяли на момент написання.

“Ці публічні звинувачення не можуть бути жодним чином науково обґрунтовані”, – зазначив він на своїй сторінці.

Відомі опозиційні політики зараз вимагають розслідування щодо докторської дисертації Чуке. Він на посаді прем’єр-міністра знаходиться тільки два місяці.

Журналістка Емілія Шеркан займається серйозними розслідуваннями плагіату в роботах румунських політиків і раніше неодноразово заявляла про смертельні погрози у свій бік.

Звинувачення в плагіаті не є рідкістю в Румунії. Минулоріч міністр інновацій та цифровізації Флорін Роман подав у відставку, пропрацювавши на посаді менше місяця. Він подав у відставку після того, як газета Libertatea опублікувала статті, у яких поставила під сумнів його заявлену освіту.

Романа звинуватили у плагіаті частини його магістерської роботи та заявили, що не можуть знайти наукову роботу 2006 року, яку політик вказав у своєму резюме. Видання також повідомило, що Флорін Роман зробив оманливі або неправдиві заяви про те, в якому університеті він навчався.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі