fbpx
24 Лютого, 2022

Зеленський звернувся до Заходу про запровадження “безпольотної зони” над Україною

Зеленський звернувся до Заходу про запровадження “безпольотної зони” над Україною

Україна вимагає від Заходу запровадження “безпольотної зони” над своєю територією України і розраховує на допомогу.

Питання захисту повітряного простору президент України Володимир Зеленський обговорив, зокрема, із президентом Франції Еманюелем Макроном, повідомляє “Європейська правда”.

Зеленський

Виходячи з тональності заяви, Зеленський розраховує на успішне схвалення цього рішення.

“Пакет додаткових жорстких санкцій щодо РФ від ЄС уже на підході. Обговорив усі деталі з Емманюелем Макроном”, – написав він у твіттері.

Зеленський окремо наголосив на двох елементах санкційного пакету, на які він розраховує.

“Вимагаємо відключення Росії від SWIFT, запровадження безпольотної зони над Україною та інших дієвих кроків для зупинки агресора”, – написав президент

Раніше Україна звернулась до міжнародних партнерів взяти її приклад та розірвати дипломатичні відносини з Росією. Про це на своїй сторінці у Twitter заявив глава МЗС Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, в ніч на 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив із екстреним зверненням до росіян, в якому повідомив про рішення щодо військової операції на Донбасі.

За його словами, Росія прийняла рішення про проведення спеціальної операції на території України.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі