Новини 24 Лютого 19:36

Зеленський звернувся до Заходу про запровадження “безпольотної зони” над Україною

Україна вимагає від Заходу запровадження “безпольотної зони” над своєю територією України і розраховує на допомогу.

Питання захисту повітряного простору президент України Володимир Зеленський обговорив, зокрема, із президентом Франції Еманюелем Макроном, повідомляє “Європейська правда”.

Зеленський

Виходячи з тональності заяви, Зеленський розраховує на успішне схвалення цього рішення.

“Пакет додаткових жорстких санкцій щодо РФ від ЄС уже на підході. Обговорив усі деталі з Емманюелем Макроном”, – написав він у твіттері.

Зеленський окремо наголосив на двох елементах санкційного пакету, на які він розраховує.

“Вимагаємо відключення Росії від SWIFT, запровадження безпольотної зони над Україною та інших дієвих кроків для зупинки агресора”, – написав президент

Раніше Україна звернулась до міжнародних партнерів взяти її приклад та розірвати дипломатичні відносини з Росією. Про це на своїй сторінці у Twitter заявив глава МЗС Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, в ніч на 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив із екстреним зверненням до росіян, в якому повідомив про рішення щодо військової операції на Донбасі.

За його словами, Росія прийняла рішення про проведення спеціальної операції на території України.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі