fbpx
05 Квітня, 2022

Закарпатські угорці КМКС закликали Угорщину підтримати Україну у боротьбі проти ворога

Закарпатські угорці КМКС закликали Угорщину підтримати Україну у боротьбі проти ворога

Товариство угорської культури Закарпаття (КМКС-KMKSZ) оприлюднило заяву до уряду Угорщини, в якій сподіваються на подальшу підтримку українських біженців, підтримку санкцій проти Росії та постачання необхідної оборонної зброї для України відповідно до рішень НАТО.

У заяві йдеться про те, що мешканці Закарпаття, в тому числі і угорці, роблять усе можливе, щоб розмістити та забезпечити всім необхідним тих, хто змушений покинути свої домівки через агресію Росії. Цьому в значній мірі сприяла підтримка уряду Угорщини, який вже надав значну гуманітарну допомогу Україні та посприяв прийому біженців в Угорщині.

КМКС

“Підсумки нещодавніх парламентських виборів в Угорщині можуть дати нам впевненість, що уряд Угорщини й надалі піклуватиметься як про біженців в Україні, так і про наших співгромадян, які опинилися в складних умовах в Україні” – зазначили в КМКС.

В організації висловили сподівання, що уряд Угорщини й надалі буде допомагати Україні у війні та в постачанні оборонного обладнання відповідно до рішень НАТО та економічних санкцій, відповідно до рішень Європейського Союзу.

“Нам приємно зазначити, що Угорщина з самого початку підтримала прискорений вступ України до Європейського Союзу. Ми закликаємо уряд Угорщини продовжувати допомагати Україні всіма можливими способами та сприяти, наскільки це можливо, припинення збройного конфлікту та встановленню міцного миру”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, після перемоги його партії на виборах прем’єр Угорщини Віктор Орбан подякував угорцям Закарпаття за підтримку та згадав серед “опонентів” Володимира Зеленського.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі