04 Квітня, 2022

Орбан подякував угорцям Закарпаття за підтримку та згадав серед “опонентів” Зеленського

Орбан подякував угорцям Закарпаття за підтримку та згадав серед “опонентів” Зеленського

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан після завершення парламентських виборів виголосив “переможну” промову.

“Ми здобули величезну перемогу”, – заявив Орбан, президент партії Fidesz, пізно ввечері на заході проурядових партій у Будапешті, ще до оголошення офіційних результатів. Про це пише видання liner.hu.

“Ми виглядаємо добре, ми виглядаємо все краще і краще, можливо, ми ніколи не виглядали так добре, як сьогодні ввечері”, – задоволено сказав прем’єр-міністр, чию промову неодноразово переривали вигуки Viktor-Viktor та Ria-ria Hungária.

орбан666

Віктор Орбан подякував усім за голоси, та особливо членів партій закордонних угорців: “Дякуємо за допомогу, тепер ми також отримали можливість вам допомогти”.

Особливо він виділив угорців Закарпаття: “тримайтеся, не бійтеся, Батьківщина з вами!”

Орбан зазначив, що сьогодні не “час міркувань”, а “вечір щастя”. За його словами “проти них виступили величезні міжнародні центри сили та організації”. Утім “кожна копійка, яку вони давали угорським лівим, була марною тратою грошей”.

“Ми не дозволили повернути невдалому минулому, захищали незалежність і свободу Угорщини, захищали мир і безпеку Угорщини”, – заявив Віктор Орбан.

Він додав, що хоча результати (референдуму) поки не відомі, але сподівається, що вдалося “захистити своїх дітей і наші сім’ї”.

Прем’єр Угорщини підкреслив, що у них ніколи не було стільки опонентів і ворогів. Він перерахував “міжнародних лівих з усіх боків”, “брюссельських бюрократів”, “всі гроші та організації імперії Сороса”, “основні міжнародні ЗМІ”, “і зрештою навіть президента України”.

Однак, за словами Орбана, вони не зуміли їх зупинити.

Окрім ворогів згадав угорський прем’єр і “друзів”:

“У світі у нас є не лише суперники, у нас є друзі, вони також зробили все можливе для перемоги”.

Зокрема він назвав “американських друзів, поляків, італійців, іспанців, сербів, словаків та австрійців”.

За його словами сьогодні тут, у Будапешті, весь світ побачить, що разом перемогла християнсько-демократична, консервативна та патріотична політика.

“Наше послання Європі: це не минуле, це майбутнє, це буде наше спільне європейське майбутнє”, – зазначив Орбан.

Нагадаємо, в Угорщині завершилися парламентські вибори. Наразі вже не залишилося сумнівів у тому, що чергову перемогу отримав блок Віктора Орбана Fidesz-KDNP. Хоча підрахунок голосів все ще триває, але результат для опозиції невтішний – 53% отримав Fidesz-KDNP (2 735 383 голоси) та 35% – Об’єднана опозиція “Єдність для Угорщини” (1 804 995 голосів).

 

InfoPost.Media

Фото: Liner


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі