fbpx
10 Березня, 2022

З України діють евакуаційні рейси до Словаччини, Румунії, Угорщини та Чехії

З України діють евакуаційні рейси до Словаччини, Румунії, Угорщини та Чехії

Як повідомила пресслужба Укрзалізниці, Словаччина та Румунія запускають нові евакуаційні рейси з України.

Вони є безкоштовними та допомагають тим, хто хоче перетнути кордон через військові дії в Україні.

евакуаційний потяг Прага

Словаччина

У повідомленні “Укрзалізниці” зазначається, що новий потяг зі Словаччини в Україну почав курсувати з 9 березня. Він буде відправлятися зі станції Чієрна-над-Тісоу о 7:00 та прибуватиме до Чопа о 7:40. Зворотно поїзд вирушатиме о 10:35 та прибуватиме до Кошице о 13:49.

Крім того, щоденно будуть курсувати потяги за маршрутом Чієрна-над-Тісоу – Кошице.

Угорщина

Зі станції Чоп до станції Загонь (Угорщина) з інтервалом у 3 години курсуватимуть 9 пар поїздів.

Чехія

З 1 березня з Чопа до Чехії також почали відправляти безкоштовний евакуаційний рейс. Перший евакуаційний рейс відправився з вокзалу у Чопі (орієнтовно о 16:40 год), із зупинками по території Словаччини та Чехії.

“Рухомий склад надано чеським перевізником. Поїзд робитиме зупинки по території Словаччини та Чехії, прямує через Кошіце, Остраву та Прагу”, – вказано у повідомленні “Укрзалізниці”.

Румунія

Одеська залізниця спільно з Дунайським пароплавством запустили новий евакуаційний маршрут Одеса – Тульча (Румунія). Новий евакуаційний маршрут з одеського вокзалу – звідси вирушив 4-вагонний поїзд до Ізмаїла з пересадкою на катер до Тульчі.

Катери до Тульчі будуть відходити щодня о 14:00-15:30.

Нагадаємо, через війну, яку почала Росія, “Укрзалізниця” здійснює евакуаційні рейси з Києва на захід країни, зі Львова до Перемишля та Хелму.

Евакуаційні рейси безкоштовні. Посадка на поїзд здійснюється за наявності паспорта громадянина України або ж закордонного паспорта. Пріоритет надається жінкам та дітям.

До Чехії з України вже приїхало понад сто тисяч людей, чверть з яких хочуть поїхати до Праги. Серед людей, які приїхали до Чехії з України, більше половини – діти. 80% дорослих – жінки.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі