fbpx
09 Березня, 2022

Більше половини українських біженців у Чехії – діти

Більше половини українських біженців у Чехії – діти

До Чехії з України вже приїхало понад сто тисяч людей, чверть з яких хочуть поїхати до Праги. Про це заявив глава МВС Чехії Віт Ракушан після засідання Центрального кризового штабу.

“Ми маємо справу з міграційною хвилею безпрецедентних масштабів”, – цитує Ракушана портал novinky.cz.

За його словами, кількість бажаючих переїхати величезна і перевершила очікування приймаючої сторони.

Віт Ракушан

“Швидкість переміщення людей з України величезна. Понад сто тисяч людей прибуло до Чехії”, – сказав Ракушан.

Серед людей, які приїхали до Чехії з України, більше половини – діти. 80% дорослих – жінки.

“Прага приймає 25 відсотків з усіх біженців, які тікають від війни в Україні. Тож це те місце, куди направляються більшість людей з України”, – сказав міністр. – “Ми приймаємо вісім-десять тисяч біженців на день. Це починає бути проблемою, особливо в Празі”.

Через велику кількість людей Празький центр допомоги українським біженцям у Конгрес-центрі у понеділок на 24 години припинив приймати заявки біженців.

Мер Праги Зденек Гріб звернувся до міністра Ракушана через велику кількість біженців у Празі і він хоче більшого перерозподілу біженців по окремих регіонах.

Нагадаємо, уряд Чехії оголосив надзвичайний стан через велику кількість біженців з України. Рішення про введення режиму надзвичайного стану прийняли в середу, 2 березня.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі