fbpx
09 Вересня, 2021

З 9 вересня Польща відкрила кордони для українців

З 9 вересня Польща відкрила кордони для українців

З 9 вересня Польська республіка внесла громадян України до категорії осіб, яким дозволено в’їзд на територію країни, в тому числі з метою туризму, без перебування на карантині. Про це повідомили в Посольстві України у Польщі.

Відтепер перебування на 10-денному карантині не є обов’язковим для осіб, які:

  • вакциновані від COVID-19 (за наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження про повний курс вакцинації вакциною, зареєстрованою в ЄС – Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson);
  • перехворіли на COVID-19 (за наявності документального підтвердження).

Covid Pass

Також до переліку ти, кому не обов’язково проходити самоізоляцію, потрапили особи, визначені у § 3 Положення Ради Міністрів Польщі про встановлення обмежень та заборон у зв’язку з епідемією (водії та члени екіпажів авіа-, залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів, інспектори морської адміністрації, учні + супроводжуюча особа, студенти, слухачі, здобувачі післядипломної освіти, докторанти, дипломати, медики, працівники на сільськогосподарських підприємствах, спортсмени + тренери, лікарі, фізіотерапевти, судді, акредитовані журналісти, які в’їжджають до Польщі з метою участі у спортивних заходах, особи, які мають дозвіл на постійне проживання або карту довготермінового резидента країни-члена ЄС + членів їх сімей, які в’їжджають до Польщі з метою транзиту її територією).

Крім того термін перебування на карантині скоротили для тих, у кого буде наявний негативний результат тесту на SARS-Cov-2, виконаного не раніше 7–денного періоду з моменту в’їзду на територію Польщі.

Оновлені правила стосуються також дітей, які перетинають зовнішній кордон ЄС на в’їзд до Польщі.

Варто зазначити, що на сьогодні для українців тою чи іншою мірою відкриті 133 країни світу.

Раніше ми розповідали про те, що на Львівщині планують побудувати шість нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею. Будівництво одного з них за кошти польського уряду почалось у вересні.

Важливо також наголосити, що уряд Польщі прагне заповнити дефіцит робочих місць в країні за рахунок українських працівників. Для цього планують запровадити масштабні податкові пільги, якими зможуть скористатись трудові мігранти та підприємці.

Infopost.Media

Фото: shoppingpl.com, focus.ua


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі