fbpx
19 Грудня, 2021

З 20 грудня для в’їзду до Румунії українцям потрібно заповнити електронну форму

З 20 грудня для в’їзду до Румунії українцям потрібно заповнити електронну форму

Згідно з новими правилами перетину кордону, яке набуде чинності 20 грудня 2021 року, для в’їзду в Румунію потрібно заповняти електронну форму.

Форму має заповнити будь-хто, хто подорожує до Румунії – літаком, поїздом, автомобілем чи кораблем, повідомляє поліція Румунії.

News 20200914 085806 1600063086

Електронна форма буде доступна для заповнення на урядовому сайті з 20 грудня 2021 року. Для заповнення форми необхідно вказати адресу електронної пошти, на яку користувачу надійде посилання для доступу, після чого необхідно ввести особисті дані.

Форму можна буде заповнити в електронному вигляді з мобільного телефону, планшета або комп’ютера не пізніше ніж за 24 години до в’їзду в Румунію.

Однак є й винятки для осіб, які з’явилися у пункті пропуску без заповненої форми – дозволяється заповнити її протягом 24 годин після в’їзду в країну.

Якщо члени сім’ї подорожують разом, один дорослий може заповнити форму для всіх членів сім’ї; а у випадку неповнолітніх заповнення електронної форми є обов’язком батьків, опікуна чи законного представника.

Нагадаємо, що з 10 грудня до 8 січня в’їзд на територію Румунії без необхідності проходження 14-денної ізоляції можливий лише для людей, які, окрім сертифікату про вакцинацію, мають сертифікат про негативний результат ПЛР-тесту.

 

InfoPost.Media

Фото: ДПСУ


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі