fbpx
10 Грудня, 2021

ПЛР-тест обов’язковий для всіх: як українцям потрапити до Румунії

ПЛР-тест обов’язковий для всіх: як українцям потрапити до Румунії

Уряд Румунії продовжив поточний стан карантинної готовності на місяць, але пом’якшив обмеження, незважаючи на побоювання щодо майбутньої п’ятої хвилі. Однак посилились обмеження для бажаючих відвідати країну на період різдвяних свят.

Румунська влада прийняла заходи, запропоновані комітетом з надзвичайних ситуацій, акцентуючи увагу на сезон зимових свят, повідомляє Euractiv.

Romania Border

“Краще мати більш м’які обмеження, які дотримуються, ніж жорсткі обмеження, які не виконуються”, – сказав міністр охорони здоров’я Олександру Рафіла після засідання уряду.

Тим часом прем’єр-міністр також попросив міністерство охорони здоров’я та інші міністерства підготуватися до п’ятої хвилі пандемії. Кілька місяців тому Румунія сильно постраждала від четвертої хвилі, яка перенесла її в число країн з найбільшою кількістю смертей від COVID за чисельністю населення.

Уряд оновив також правила подорожей. У країні ввели обов’язковий карантин для нещеплених людей і пацієнтів, які одужали, з країн ЄС, занесених до “червоного” списку країни.

На поїздки, коротші за 3 дні, достатньо мати негативний результат ПЛР-тесту, який буде необхідним також для тих, хто вакцинований чи прехворів. Туристів, які лишаються довше, з четвертого дня перебування в Румунії чекатиме 14-денна самоізоляція.

Нагадаємо, що на початку грудня міністерство охорони здоров’я Румунії висловило припущення, що в країні можуть бути зафіксовані перші випадки захворювання новим штамом коронавірусу. Є “високі підозри”, що двоє громадян Румунії, які повернулися цього тижня з Південної Африки, інфіковані варіантом SARS-CoV-2 Omicron.

 

InfoPost.Media

Фото: worldatlas.com


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі