18 Січня, 2022

Європейська комісія прийняла щорічний гуманітарний бюджет на 2022 рік у розмірі 1,5 мільярди євро

Європейська комісія прийняла щорічний гуманітарний бюджет на 2022 рік у розмірі 1,5 мільярди євро

У Єврокомісії прийняли бюджет на гуманітарні потреби. Його розмір склав 1,5 млрд. євро, саме цю суму розподілятимуть по регіонам.

У цьому контексті комісар ЄС з управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич заявив, що гуманітарні потреби досягли “історичного максимуму” і продовжують зростати.

“Наше фінансування гуманітарної допомоги дозволить ЄС продовжувати рятувати життя та задовольняти основні потреби постраждалого населення. Окрім реагування на нові кризи, затверджений бюджет гарантує, що ми не будемо зменшувати увагу до існуючих, затяжних чи повторюваних гуманітарних криз, таких як Колумбія, Південний Судан”, – цитує слова Ленарчича TARS.

Благодійна допомога ЄС

Країни Африки на південь від Сахари отримають 469 мільйонів євро на підтримку людей, які страждають від кризи з продовольством та харчуванням. Також ці кошти підуть на допомогу переміщеним особам у Центральноафриканській Республіці. Ця сума допоможе задовольнити потреби і людей, які постраждали від конфлікту в Демократичній Республіці Конго.

351 мільйон євро гуманітарного фінансування буде направлено для Близького Сходу та Північної Африки. Тут планують фінансування вирішення кризи в Сирії, потреб біженців на Близькому Сході та критичної ситуації в Ємені.

152 млн. євро призначено для країн Південно-Східної Європи та Європейського сусідства. За кошти ЄС профінансують проекти, які будуть спрямовані на вирішення криз в Україні, на Західних Балканах та на Кавказі.

188 мільйонів євро ЄС направить найбільш нужденним людям Азії та Латинської Америки.

Решта 370 мільйонів євро будуть використані на непередбачені кризи або ескалацію існуючих криз, а також на інші операції.

Комісія наголосила, що 10% фінансування в усіх регіонах буде виділено на освіту, щоб діти та молодь із цих країн і регіонів могли продовжувати відвідувати школу.

ЄС надає гуманітарну допомогу з 1992 року в більш ніж 110 країнах світу і щороку допомагає мільйонам людей у ​​всьому світі. Допомога ЄС надається виключно через партнерські гуманітарні організації, включаючи агенції ООН, неурядові організації та Червоний Хрест.

Нагадаємо, минулоріч протягом однієї тільки Місійної неділі у костьолах 1527 парафій Словаччини зібрали 644 806,50 євро. Кошти передали до Ватикану на підтримку місіонерської діяльності Папи Франциска. Окрім первинної допомоги за рахунок цих коштів фінансуються душпастирські та соціальні проекти, будівництво церков, лікарень та шкіл, навчання нових священиків.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі