fbpx
26 Листопада, 2021

Єврокомісія дозволила авіакомпаніям Молдови літати до ЄС

Єврокомісія дозволила авіакомпаніям Молдови літати до ЄС

Європейська комісія дала дозвіл всім авіакомпаніям, зареєстрованим у Республіці Молдова на польоти до ЄС. Раніше їм заборонили виконувати рейси до Євросоюзу через недотримання вимог до безпеки польотів.

За словами комісар з транспорту Єврокомісії Адіна Валеана (Adina Vălean), підтримка найвищого рівня безпеки для всіх пасажирів та авіаперсоналу є абсолютним пріоритетом для ЄС, передає digi24.ro.

Small Gsair Air Moldova 3836

Список авіаперевізників ЄС, які не відповідають стандартам безпеки, залишається одним із найефективніших інструментів, які має Єврокомісія в своєму розпорядженні.

“Я особливо радий, що після двох років напруженої роботи ми можемо сьогодні виключити всіх авіаперевізників з Республіки Молдова з цього списку, що відкриває їм шлях для відновлення польотів до ЄС”, – сказав комісар.

Відповідно до оновленої версії списку авіаперевізників ЄС, які не відповідають стандартам безпеки, тобто переліку авіакомпаній, на які поширюється заборона або експлуатаційні обмеження в Європейському Союзі, 97 авіакомпаній заборонені в повітряному просторі ЄС. При цьому в семи окремих авіакомпаній виявлені серйозні недоліки безпеки: Avior Airlines (Венесуела), Blue Wing Airlines (Суринам) , Iran Aseman Airlines (Іран), Iraqi Airways (Ірак), Med-View Airlines (Нігерія), Skol Airline LLC (Росія) та Air Zimbabwe (Зімбабве).

Ще дві авіакомпанії підпадають під дію операційних обмежень і можуть літати в ЄС лише на певних типах літаків: Iran Air (Іран) і Air Koryo (Північна Корея).

Нагадаємо, ЄС планує припинити поділ країн на карантинні зони та заборонити в’їзд невакцинованим жителям третіх країн з 1 березня. Єврокомісія запропонувала свої рекомендації, згідно з якими вакцинованим мандрівникам з будь-яких третіх країн буде дозволятися в’їзд в країни Європейського Союзу.

 

InfoPost.Media

Фото: Фото: rta.md


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі