fbpx
14 Червня, 2022

Євроінтеграція для водіїв: українці можуть замінити водійське посвідчення на європейське

Євроінтеграція для водіїв: українці можуть замінити водійське посвідчення на європейське

Українці можуть замінити посвідчення водія на документ європейського зразка. Для цього потрібні тільки паспорт, копія ідентифікаційного номера та чинне посвідчення водія.

Про нову можливість повідомили у МВС України.

“Українське посвідчення водія адаптоване до документів ЄС. Тому, якщо ви хочете мати європейський документ, обмінюйте своє старе посвідчення в сервісних центрах МВС”, – йдеться в повідомленні МВС.

європейські водійські права

При цьому замість піктограм на посвідченні будуть розміщені коди, які використовуються в європейському посвідченні водія. Також у посвідченнях є позначка про складання практичного іспиту на авто з автоматичною коробкою передач у вигляді коду “78”.

Нагадаємо, що у квітня Єврокомісія повідомила про намір розробити особливу процедуру для визнання українських водійських прав. Таке рішення прийняли для допомоги українським біженцям, а також транспортним компаніям.

 

InfoPost.Media

Фото: Volner János / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі