06 Червня, 2022

ЄС хоче полегшити отримання європейських водійських прав біженцям з України

ЄС хоче полегшити отримання європейських водійських прав біженцям з України

Єврокомісія хоче розробити особливу процедуру для визнання українських водійських прав. Таке рішення прийняли для допомоги українським біженцям, а також транспортним компаніям.

Про це пише Spiegel.

Handy Perso Vodafone

У Німеччини пояснили, що наразі ЄС хоче розглянути нову процедуру загальноєвропейського визнання українських водійських посвідчень. Федеральний уряд вже веде перемовини з Європейською комісією.

Зазначається, що новий іспит із водіння в Німеччині може стати для біженців з України перешкодою для пошуку роботи. Для того, щоб отримати водійське посвідчення європейського зразка у Німеччині потрібні значні витрати, час і знання мови.

Додамо, що іноземцям, які проживають у Німеччині та приїжджають з країн, які не є членами ЄС, дозволяється керувати автомобілем протягом шести місяців з водійськими правами своєї країни. Після цього потрібне європейське водійське посвідчення.

Варто нагадати також, що у деяких країнах Європи з 1 червня скасовують безкоштовний проїзд у транспорті для українських біженців. Натомість для них діятимуть пільгові тарифи. Так безкоштовний проїзд для українців скасовують у Німеччині, Польщі, Чехії та Швейцарії.


 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі