fbpx
23 Січня, 2022

ЄС готується впровадити індивідуальний підхід до подорожей між країнами

ЄС готується впровадити індивідуальний підхід до подорожей між країнами

Європейський Союз може впровадити новий підхід до поїздок між своїми країнами на час пандемії COVID-19. В ЄС планують відійти від зосередження на країні відправлення мандрівників та більше уваги звертати на індивідуальні ризики для їх здоров’я.

Однією з новацій може стати відсутність додаткових вимог щодо тестування чи проходження карантину для подорожуючих із COVID-сертифікатом. Про це повідомляє Politicо, посилаючись на дипломатичні джерела в ЄС.

Eu Covid

Відповідну пропозицію використовувати “індивідуальних підхід” ще у листопаді минулого року озвучила Єврокомісія. За умовами цього підходу вакциновані мандрівники не повинні зазнавати “додаткових обмежень на поїздки, звідки б вони не прибули до Європейського Союзу”.

Однак країни ЄС зможуть і надалі вводити додаткові обмеження на в’їзд мандрівників з регіонів із високим ризиком зараження. Ступені ризику визначатимуться кількістю нових випадків, показників тестування та показників позитивних результатів. Також карта ступенів ризику враховуватиме рівень вакцинації в регіоні.

Наразі країни ЄС утримуються від оновлення правил через невизначеність щодо впливу варіанта “Омікрон”. Нову рекомендацію розглянуть на засіданні Ради ЄС із загальних питань наступного вівторка, 25 січня.

Варто нагадати, що 18 січня у Польщі повідомили про початок п’ятої хвилі пандемії COVID-19. Пік заражень тут прогнозують на середину лютого. В цей період Польща може мати близько 60 000 випадків на день.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі