02 Квітня, 2022

Вулиця посольства РФ у Празі отримала назву Українських героїв

Вулиця посольства РФ у Празі отримала назву Українських героїв

У Празі перейменували вулицю Korunovacni, на якій знаходиться посольство Росії. Тепер вулиця носитиме назву “Українських героїв” (Ukrajinských hrdinů).

Таку ініціативу висунула мерія 6-го округу Праги. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів посол України в Чехії Євген Перебийніс.

277566814 1207408829795329 8476127515010651472 N

“Ось така тепер офіційна адреса посольства мордору у Празі – Українських героїв, 36”, – написав він.

Свій допис полол проілюстрував скріншотом з Google-карти, де чітко видно нову назву вулиці.

За повідомленням місцевої влади, зміна назви не стане обтяжливою для жителів Праги, оскільки на цій частині вулиці біля площі Бориса Немцова ніхто не проживає. У даній місцевості не зареєстровано жодної фізичної особи, якій довелося б змінювати посвідчення особи. Немає і юридичних осіб, крім представництва Російської Федерації.

Крім того, залізничний міст, який знаходиться неподалік, запропонували назвати ім’ям українського матроса Віталія Скакуна. Він підірвав разом з собою Генічеський міст, щоб зупинити просування російської танкової колони.

Нагадаємо, українські біженці, які виїхали до Чеської Республіки через військове вторгнення Росії отримали додатковий канал інформації. У Празі запрацювала радіостанція, яка транслює свої програми українською мовою.

 

InfoPost.Media

Фото: Denik / Pavel Kopecký


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі