fbpx
16 Березня, 2022

Всі українці у Словаччині мають право на вакцинацію проти COVID-19

Всі українці у Словаччині мають право на вакцинацію проти COVID-19

Вакцинація проти COVID-19 доступна для всіх громадян України, які зараз проживають у Словацькій Республіці. Безкоштовно вакцинуватися може кожен незалежно від статусу. Різниця лише в тому, який ідентифікаційний номер вони вводять при реєстрації та в тому, який документ представлять перед вакцинацією.

Про з посиланням на слова речниці словацького МОЗ Зузани Еліашової пише TASR.

вакцинація українців у Словаччині

З 7 березня 2022 року МОЗ розширило коло осіб, які мають право на безкоштовну вакцинацію проти COVID-19.

“Згідно з чинними правилами, усі особи, які проживають на території України, які зараз перебувають у Словаччині, мають право на вакцинацію. Безкоштовно вакцинуватися можуть не лише особи, які шукають тимчасовий притулок, але й усі українці, які проживають у Словаччині”, – пояснила речниця.

Вони можуть зареєструватися через портал korona.gov.sk. У якості ідентифікатора вони мають показати номер документа, що підтверджує їх статус у Словаччині.

Прес-секретар МОЗ наголосила, що у разі введення другої або бустерної дози необхідно в центрі вакцинації показати документ, який підтверджує введення попередньої дози.

“Вакцинуватися можна вакцинами, які доступні в Словаччині. Для осіб до 17 років це вакцина Comirnaty від Pfizer / BioNTech. Особи старші 18 років вакцинуються вакцинами Spikevax від Moderna, вакцинами Comirnaty від Pfizer / BioNTech, Nuvaxo та Novaxo Янссен з Johnson & Johnson”, – повідомила Еліашова.

Нагадаємо, раніше Словаччина дозволила біженцям з України ввозити з собою домашніх тварин без спеціальних дозвільних документів. Словацька республіка зробила виняток з правил перевезення домашніх тварин для тих, хто вирішив виїхати з України через військову агресію Росії.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі