fbpx
25 Лютого, 2022

Словаччина дозволила біженцям з України ввозити з собою домашніх тварин без спеціальних дозвільних документів

Словаччина дозволила біженцям з України ввозити з собою домашніх тварин без спеціальних дозвільних документів

Словацька республіка зробила виняток з правил перевезення домашніх тварин для тих, хто вирішив виїхати з України через військову агресію Росії.

Про це йдеться на інтернет-сторінці Словацької асоціації ветеринарів домашніх тварин.

Словаччина домашні тварини

“Відповідно до керівних принципів Європейської комісії та статті 32 Регламенту (ЄС) №. 576/2013 від 12 червня 2013 року про некомерційне переміщення домашніх тварин та скасування Регламенту (ЄС) № 2003, у винятковій ситуації, якою є і конфлікт в Україні, Державне управління ветеринарії та продовольства Словацької Республіки дозволяє некомерційне переміщення на територію Словацької Республіки тварин-компаньйонів, які супроводжують біженців, які не відповідають умовам чинного законодавства”, – йдеться в повідомленні.

Для в’їзду до Словаччини громадянам України, які перебувають у супроводі таких домашніх тварин, зобов’язані лише заповнити бланк-дозвіл. Його потрібно передати співробітникам Фінансової адміністрації Словацької Республіки при в’їзді на територію Словацької Республіки.

Бланк можна завантажити на тій таки сторінці Асоціації ветеринарів.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Словацької Республіки Едуард Геґер пообіцяв тримати кордони відкритими та закликав усіх словаків прийняти біженців з України, які тікають від війни.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі