fbpx
27 Квітня, 2022

Волонтери запустили проєкт Ukraїner угорською мовою

Волонтери запустили проєкт Ukraїner угорською мовою

Відомий проєкт Ukraїner запустив інформування про події в Україні угорською мовою – у Facebook та Instagram.

Допоміг у цьому ужгородський письменник та волонтер Банди Шолтес.

“Ви точно маєте якісь контакти в Будапешті, бо хоч би раз туди літали, хтось з вас був на Sziget, хтось живе на Закарпатті і контактує з угорцями, хтось має українців, що живуть в Угорщині. Поділіться з ними цією сторінкою!”, – зазначив керівник та автор проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко.

Проєкт також запрошує приєднатися інших перекладачів, які можуть допомогти створювати більше контенту власне угорською мовою.

“Українська оптика для країни, яка найбільше з усіх корумпована та спропагандована росією серед країн ЄС — це важливо”, – зазначає Богдан Логвиненко.

У червні 2016 року Ukraїner розпочав свою роботу як медіа-проєкт для прихильників інтелектуальних ЗМІ, несподіваних географічних відкриттів та мультикультурності.

Мета авторів Ukraїner – шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати ким ми є та донести це світу в доступній медійній формі.

Тепер головна тема проєкту – як Україна протистоїть російській окупації. Зокрема це майданчик достовірної інформації про події в Україні багатьма мовами світу – англійською, німецькою, французькою, іспанською, турецькою, російською, польською, японською тощо.

Робити переклади та наповнювати контент допомагають волонтери з усього світу.

Варто нагадати, що в січні цього року у рамках співпраці видання Ukraїner, Інституту Центральноєвропейської Стратегії та видання Infopost.Media в Ужгороді презентували книгу “Ким ми є? Національні спільноти та корінні народи України”.

 

InfoPost.Media

Фото: Ukraїner


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі