fbpx
10 Листопада, 2021

“Візьміть мігрантів до себе додому”: секретар РНБО відреагував на пропозицію німецького депутата щодо біженців

“Візьміть мігрантів до себе додому”: секретар РНБО відреагував на пропозицію німецького депутата щодо біженців

На засіданні Ради національної безпеки та оборони України розглянули заяву депутата німецького Бундестагу з пропозицією тимчасово розмістити мігрантів із зовнішніх кордонів ЄС в Україні.

Секретар РНБО Олексій Данілов запропонував представникам Соціал-демократичної партії Німеччини розмістити їх у своїх кабінетах.

Таку позицію він озвучив у середу, 10 листопада, після засідання Радбезу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Danilov Rnbo

“Прокоментувати дуже просто. У нас на засіданні РНБО ми розглядали цю відповідну заяву пана Шміда. У нас є пропозиція соціал-демократам Німеччини взяти собі додому, скажімо так, по два, по три, по п’ять. Якщо мало місця в Бундестазі, у них там є кабінети, хай вони беруть до себе, і вони там знаходяться. З якого переляку ми маємо їх брати до себе, якщо німці про них мають піклуватися?”, – заявив Данілов.

За словами секретаря РНБО, така позиція – не жарт.

“Дуже дивно, коли німці починають нам розповідати, що нам з цього приводу робити”, – сказав він.

Варто нагадати, що раніше депутат від Соціал-демократичної партії Німеччини Нільс Шмід запропонував направляти мігрантів із Близького Сходу, які намагаються перетнути на білорусько-польський кордон, в Україну. Там, на думку політика, їх необхідно тимчасово розміщувати, поки триватиме процедура надання їм притулку. За його словами, так ЄС зможе показати біженцям, що “вони не потраплять до Євросоюзу автоматично”.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі