fbpx
10 Листопада, 2021

У Німеччині запропонували Україні домовитись про розміщення нелегалів з Білорусі

У Німеччині запропонували Україні домовитись про розміщення нелегалів з Білорусі

У Німеччині бачать одним зі шляхів вирішення проблеми великої кількості мігрантів розміщення їх у третіх країнах для процедури отримання притулку в ЄС. Однією з таких країн, де передбачається тимчасове розміщення нелегалів, є Україна.

Про це в інтерв’ю Deutschlandfunk заявив експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у німецькому Бундестазі Нільc Шмід.

Bundestag

На його думку, потрібно відкрити контрольований шлях для мігрантів до Польщі і залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні з Білоруссю.

“Є міркування поговорити про це з сусідніми країнами, такими як Україна. Тоді ми можемо дати зрозуміти, що не кожен біженець автоматично потрапляє в ЄС”, – зазначив Шмід.

За словами Шміда, дії польських прикордонників по видворенню мігрантів, які силою прориваються через Білорусь до Польщі, підриває цінності ЄС та самої Польщі.

Крім того, на думку німецького аналітика, ЄС має вживати рішучі кроки для запобігання потоку біженців до Білорусі.

“Необхідно подумати про відкликання прав на зліт і посадку у авіакомпаній, які прибувають із країн, що не перешкоджають цим рейсам. ЄС має посилати дуже сильні сигнали, що ми не залишимо Польщу наодинці”, – сказав він.

Слід зазначити, що напруження ситуації на кордоні Польщі, Литви і Латвії змусило їх вести режим надзвичайного стану. Країни почали обгороджувати кордон колючим дротом та посилили охорону за військових через різкий ріст потоку нелегальних мігрантів з країн Азії, Близького Сходу й Африки. Нелегали намагаються потрапити до Євросоюзу через територію Білорусі.

Слова німецького аналітика мають вагу ще й тому, що соціал-демократична партія є найбільшою за чисельністю фракцією Бундестагу. Крім того її лідер має всі шанси Олаф Шольц  очолити новий уряд замість Ангели Меркель.

Варто нагадати, що у ході форуму Re:Open Zakarpattia депутатка Європейського парламенту Віола фон Крамон заявила, що новий німецький уряд має дотриматись попередніх домовленостей зі США та зосередитись на підтримці України у її євроінтеграційних процесах.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі