fbpx
25 Березня, 2022

Віктор Орбан відреагував на звернення Зеленського на саміті ЄС

Віктор Орбан відреагував на звернення Зеленського на саміті ЄС

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відреагував на емоційне звернення Володимира Зеленського щодо підтримки України. Останній під час вого виступу на саміті окремо звернувся до Орбана з проханням прийняти рішення про свою позицію у війні Росії з Україною.

Свою відповідь Орбан розмістив на особистій сторінці у Facebook.

“Ми не даємо підштовхнути Угорщину до війни, тому не відправляємо солдатів чи зброю Україні. Я це дав зрозуміти навіть президенту Зеленському. Угорщина для нас на першому місці!”, – написав він.

Віктор Орбан

Нагадаємо, напередодні Віктор Орбан відзвітувався про завершення саміту НАТО, на якому йому “вдалося відстояти угорську позицію та національні інтереси Угорщини”. За його словами, Угорщина не буде вводити війська в Україну, не буде посилати зброю, і зброя не зможе проходити через територію країни. НАТО також вирішило, що блокади повітряного простору над Україною не буде.

Володимир Зеленський звернувся із емоційною промовою до Європейської ради та народів ЄС під час чергового саміту. Він розповів про загиблих від військової агресії Росії українців та зауважив, що реакція ЄС на дії Владіміра Путіна була запізнілою.

Український президент перерахував країни Євросоюзу, акцентувавши на тих, які вагаються зі своїми рішеннями щодо членства України та санкцій проти Російської Федерації. Окремо він закцентував на Угорщині та звернувся до Віктора Орбана.

 

InfoPost.Media

Фото: Orbán Viktor / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі