fbpx
17 Березня, 2022

Віктор Орбан на три дні переїжджає на угорсько-український кордон

Віктор Орбан на три дні переїжджає на угорсько-український кордон

Прем’єр-міністр Угорщини вирішив на три дні переїхати на угорсько-український кордон, де планує особисто стежити за подіями та займатися “організацією оборони”.

Про це він повідомив та опублікував відео на своїй сторінці у Facebook.

“Причиною такого рішення також полягає в тому, що очікується наступна хвиля біженців з України. Яка може бути більшою, ніж будь-коли раніше. Наразі до Угорщини вже прибуло 429 тисяч українців”, – цитує Орбана видання Origo.

орбан кордон4

Саме тому Віктор Орбан виїхав на кордон, де особисто контролюватиме роботу поліції, солдатів та ліквідаторів стихійних лих. Протягом наступних трьох днів угорський прем’єр планує провести у військовій казармі в Дебрецені.

“Війна не йде на спад, вона розростається. І через це поширення війни існує небезпека того, що наступного тижня до Угорщини приїде більше людей. Це створює для нас величезний виклик”, – каже Віктор Орбан у відео.

Прем’єр-міністр Угорщини додав, що “уряд пишається тим, що до цього часу зміг допомогти всім біженцям”. За його словами, протягом наступних трьох днів керівництво Угорщини буде вирішувати організаційні питання, щоб продовжувати допомагати всім, хто цього потребує.

орбан кордон3

Загалом в Угорщині очікують, що до них може прибути з України до 900 000 біженців.

Нагадаємо, раніше угорський прем’єр під час перебування на україно-угорському кордоні заявив, що в Угорщині “є житло, є їжа і будуть можливості для роботи”. Орбан зазначив, що з огляду на обставини наразі прийом біженців з України відбувається злагоджено.

 

InfoPost.Media

Фото: Orbán Viktor / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі