fbpx
03 Березня, 2022

Орбан на кордоні з Україною: “Угорці із Закарпаття у кращій ситуації” (ФОТО)

Орбан на кордоні з Україною: “Угорці із Закарпаття у кращій ситуації” (ФОТО)

“Кожен, хто потрапив у біду, може розраховувати на допомогу Угорщини”. Про це зазначив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який 3 березня прибув у прикордонне угорське містечко Берегшурань.

Орбан особисто зустрівся з переселенцями із України, зокрема з сім’ями з дітьми, пише видання hirado.hu.

“Я побачив яка це велика біда. Людей, які перебувають у біді, які, залишивши практично все, що мали, якось намагаються уникнути військової загрози та війни. Угорці знаходяться у кращій ситуації, бо вони говорять угорською, мають тут знайомих та мають контакти. Тож досить швидко можуть знайти собі житло, а більшість із них уже мають роботу. Я спілкувався з однією сім’єю, яка вже орендувала квартиру в Ніредьгазі, куди вони можуть заселитися з п’ятьма дітьми і вже завтра почати працювати”, – сказав прем’єр-міністр Угорщини журналістам.

За словами Віктор Орбана, в Угорщині “є житло, є їжа і будуть можливості для роботи”. Угорський прем’єр зазначив, що з огляду на обставини наразі прийом біженців з України відбувається злагоджено.

Нагадаємо, в Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) заявили, що в Угорщині перебувають 156 тисяч біженців з України. Однак більш ніж половина переселенців залишаються у Польщі. Там зараз перебуває 454 тисячі громадян України.

 

InfoPost.Media

Фото: Прес-служба прем’єр-міністра Угорщини


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі