fbpx
02 Грудня, 2021

Відео дня: Тімоті Снайдер пояснив, у чому Путін помиляється щодо України та Росії

Відео дня: Тімоті Снайдер пояснив, у чому Путін помиляється щодо України та Росії

У Києві 1 грудня відбувся Київський безпековий форум, ціль якого полягала в обговоренні та пошуку рішень проблем війни та миру, національної та міжнародної безпеки. 

Форум цього року присвятили 30-й річниці незалежності країни та національного референдуму, проведеного 1 грудня 1991 року, який утвердив державність і закріпив міжнародно-правову недоторканність і непорушність кордонів України.

Timothy Snyder

Організатори визначили головні для форуму питання, звернені до національних політиків і всієї країни: як найефективніше захистити Україну від агресії Росії і як захистити національний курс змін, обраний після Революції Гідності?

Участь у заході взяли політичні лідери, військові, економісти, експерти з проблем безпеки та міжнародних відносин, громадські активісти. Почесними спікерами формуму з-за кордону стали заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд, співголова групи підтримки України в Конгресі Сполучених Штатів Марсі Каптур, президент і головний виконавчий директор Національного фонду на підтримку демократії Деймон Вілсон, головний редактор польської газети Gazeta Wyborcza Адам Міхнік, та всесвітньовідомий історик і професор Єльського університету Тімоті Снайдер.

У своєму виступі Снайдер розповів про історичну цінність у статті Володимира Путіна щодо бачення спільної історії України, Білорусі та Росії. За словами історика, Путін формує для Росії міфологічну ідентифікацію, зосереджену на минулому, повністю негативну, яка повністю залежить від інших

Нагадаємо, на почтаку листопада на Закарпатті пройшов дводенний форум про розвиток мультикультурних фронтирів України на основі довіри та згуртованості – Re:Open Zakarpattia 2021. Він об’єднав у відвертих та фахових дискусіях тих, хто ухвалює рішення та впливає на цей процес на локальному, регіональному, національному та центральноєвропейському рівнях.

 

InfoPost.Media

Фото: alainelkanninterviews.com


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі