fbpx
01 Листопада, 2021

В угорській Ніїредьгазі за 95 км від Ужгорода визнали небезпечним рівень забрудненості повітря

В угорській Ніїредьгазі за 95 км від Ужгорода визнали небезпечним рівень забрудненості повітря

За результатами моніторингу Національний центр громадського здоров’я визнав небезпечним рівень забрудненості повітря у чотирьох угорських містах. “Червоний” рівень небезпеки присвоїли містам Ніїредьгаза, Дорог, Казінцбарцика та Сайосентпетер.

Крім того нездоровим визнали повітря у містах Будапешт, Мішкольц, Дебрецен, Сажаломбатта, Варпалота, Путнок та Ослар.

Smog

Також 11 населених пунктів мають рівень забруднення повітря, яких визнано як “неприємний” через запиленість.

Якість повітря особливо несприятлива в містах північно-східної частини країни, де концентрація твердих частинок у повітрі все ще може бути вище задовільного порогу та близькою до небезпечної.

За повідомленням Національного центру громадського здоров’я, погана якість повітря може погіршити симптоми у людей з респіраторними захворюваннями. Там, де якість повітря небезпечна, дітям, вагітним жінкам, людям похилого віку, людям із хронічними респіраторними та серцево-судинними захворюваннями рекомендується уникати перебування на вулиці.

Раніше ми розповідали, що в Угорщині з 1 листопада посилили карантинні заходи. Так, роботодавці зможуть вимагати сертифікати вакцинації при працевлаштуванні, громадян зобов’язали носити медичні маски в громадських місцях. Крім того, в країні діє заборона відвідування закладів охорони здоров’я.

 

InfoPost.Media за матеріалами portfolio.hu


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі