fbpx
22 Лютого, 2022

В Угорщині засідає урядовий кабінет національної безпеки з приводу “кризи в Україні”

В Угорщині засідає урядовий кабінет національної безпеки з приводу “кризи в Україні”

Урядовий кабінет національної безпеки на чолі з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном у вівторок вранці зібрався в монастирі Кармелітів. Основним питанням є розгляд “кризи в Україні та прийняття необхідних рішень”.

Про це виданню Іndex.hu повідомив Берталан Гаваші, керівник прес-служби прем’єр-міністра Угорщини.

угорщина

У зустрічі беруть участь керівник апарату прем’єр-міністра Гергей Гуйяш, керівник кабінету прем’єр-міністра Антал Роган, міністр оборони Угорщини Тібор Бенко та міністр внутрішніх справ Угорщини Шандор Пінтер.

Речник пообіцяв, що більше інформації буде трохи пізніше. Згідно з текстом урядового рішення, кабінет збирається зазвичай кожні два тижні. Однак його позачергове скликання може бути ініційоване будь-яким членом.

Вчора Віктор Орбан написав на своїй сторінці у Facebook незадовго до півночі, що повністю поділяє позицію Європейського Союзу щодо конфлікту між Україною та Росією.

“Сьогодні ввечері я мав телефонну розмову з головою Європейської ради про ситуацію на сході України. Я чітко дав зрозуміти, що Угорщина поділяє спільну позицію ЄС. Переговори тривають”, – написав Орбан.

Нагадаємо, раніше Віктор Орбан заявив, що Європа потребує нарощування військової сили для свого захисту. Він зазначив, що з цим “у нас з цим не все добре”, оскільки Європа не має такої військової сили як у Росії. А поки це не зміниться, за словами Орбана “питання безпеки у Європі вирішуватимуть не європейці, а росіяни з одного боку і американці з іншого”.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі