fbpx
02 Травня, 2022

В Угорщині втратили чинність COVID-сертифікати для невакцинованих людей

В Угорщині втратили чинність COVID-сертифікати для невакцинованих людей

У неділю, 1 травня, в Угорщині втратили чинність документи невакцинованих людей, які отримали свідоцтво про імунітет до COVID-19. Дійсним є лише сертифікат у тих, хто пройшов вакцинацію.

Назва самого документа також зміниться і тепер буде називатися карткою щеплень. Картки будуть дійсними протягом шести місяців після другої вакцинації та стануть остаточними, коли буде отримана третя вакцина. Про це повідомляє Telex.

Covid сертифікати в Угорщині

Сертифікати, видані на даний момент, не потребують обміну. Їх дійсність зафіксована в електронному вигляді в базі даних системи охорони здоров’я (EESZT), де її можна отримати за допомогою QR-коду на картці.

Якщо людина інфікувалась COVID-19 після двох щеплень, то довідка буде дійсна протягом шести місяців з цього моменту.

Для тих, хто вакцинований одноразовою вакциною Janssen, необхідно ввести бустерну вакцину протягом 6 місяців, щоб картка залишалася чинною. Для тих, кому не виповнилося 18 років, щоб отримати необмежений термін дії буде достатньо одного щеплення для одноразової вакцини та двох щеплень для вакцини з подвійною дозою.

Однак слід зазначити, що із скасуванням практично всіх заходів захисту з 7 березня 2022 року в Угорщині обов’язок пред’явлення довідки про імунітет у більшості закладах здебільшого скасували.

Але все ще може змінитися у разі чергової хвилі пандемії.

Документи, у тому числі посвідчення особи, водійські права, паспорти та реєстраційні посвідчення, термін дії яких закінчився під час надзвичайної ситуації, викликаної спалахом коронавірусу, будуть дійсні ще два місяці, до 30 червня. Про це повідомили в офісі прем’єр-міністра Угорщини.

Нагадаємо, що вакцинація проти COVID-19 з березня стала доступною для всіх громадян України, які зараз проживають у Словацькій Республіці. Безкоштовно вакцинуватися може кожен незалежно від статусу.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі