fbpx
05 Травня, 2022

В Угорщині після обстрілу російськими ракетами Закарпаття очікують напливу українських біженців

В Угорщині після обстрілу російськими ракетами Закарпаття очікують напливу українських біженців

Після першого ракетного обстрілу Закарпаття з боку російського агресора до країни може прибути набагато більше біженців з України, ніж раніше. Про це заявив головний радник прем’єр-міністра Угорщини з питань внутрішньої безпеки Дьордь Баконді.

У середу на телеканалі М1 Баконді зазначив, що російські атаки на склади зі зброєю, яка поставляється в Україну із Західної Європи та США останніми тижнями тривають. Про це повідомляється на сайті уряду Угорщини.

біженці в Угорщині

Це, додав він, може призвести до того, що більше людей втікатимуть до Угорщини “з місць на Закарпатті, які раніше здавалися тимчасово безпечними”.

Він підкреслив, що якщо це станеться, то Угорщина зробить усе можливе, аби біженці отримували таку ж якість житла, догляду та допомоги, як ті, хто прибув до цього часу.

Також Дьордь Баконді розповів про нелегальну імміграцію до Угорщини. За його словами до вівторка цього року угорська поліція затримала понад 61 тисячу порушників кордону в районі південного кордону. За аналогічний період минулого року кількість затриманих нелегальних мігрантів у цей період складала 31 тис осіб. Тобто їх кількість подвоїлася.

Варто додати також, що у середу до Угорщини з України прибуло понад одинадцять тисяч людей, пише Hirado.

Через україно-угорський кордон у середу в Угорщину в’їхали 5490 осіб. Ще 6067 осіб, які в’їхали на румуно-угорський кордон, також заявили, що прибули з України. Про це повідомили у Головному управлінні національної поліції Угорщини.

239 особам було видано посвідку на тимчасове проживання терміном на 30 днів. Тепер їм слід звернутися до офісу Національного генерального управління імміграції, за місцем їх проживання, щоб отримати остаточні документи, повідомили в поліції.

У середу з України потягом прибули до Будапешта 404 людини, у тому числі 112 дітей. Головний офіс поліції Будапешта (BRFK) повідомив, що надає допомогу біженцям, які прибувають потягами з України.

Нагадаємо також, що Посольство України в Будапешті поскаржилось на відсутність регулярної і точної інформації від уряду Угорщини щодо біженців, які прибувають з України.

 

InfoPost.Media

Фото: Олена Іванців, Ґрати


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі