fbpx
03 Грудня, 2021

В Румунії запідозрили штам Omicron у вакцинованих мандрівників

В Румунії запідозрили штам Omicron у вакцинованих мандрівників

Міністерство охорони здоров’я Румунії висловило припущення, що в країні можуть бути зафіксовані перші випадки захворювання новим штамом коронавірусу. Є “високі підозри”, що двоє громадян Румунії, які повернулися цього тижня з Південної Африки, інфіковані варіантом SARS-CoV-2 Omicron.

У вівторок Румунія повернула на батьківщину кілька десятків громадян з Південної Африки після заборони на польоти з цієї території до країн Європейського Союзу. Троє з них отримали позитивний результат тесту на коронавірус, і є висока ймовірність, що два випадки – інфекція штаму Omicron, повідомляє Еuractiv.

Omicron 1280x720

У міністерстві охорони здоров’я заявили, що всі троє були повністю вакциновані, у них немає ніяких симптомів порушення здоров’я.

Тим часом прем’єр-міністр Ніколае Чука зустрівся з представниками релігійних груп, щоб обговорити кампанію вакцинації та поведінку прихожан під час пандемії.

Представники групи попросили прем’єр-міністра не робити пропуск на підставі “зеленого сертифіката” обов’язковим для церковних служб.

У румунському парламенті наразі обговорюють закон про сертифікати вакцинації від COVID-19, але консенсусу серед політичних партій наразі немає. Уряд сподівається, що закон буде ухвалено до кінця року.

Нагадаємо, наприкінці жовтня уряд Румунії знову запровадив нічну комендантську годину та зробив “паспорти здоров’я” обов’язковими для відвідування більшості громадських місць.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі