fbpx
14 Грудня, 2021

В Румунії через інтернет-магазин та кур’єрів торгували зброєю з Угорщини

В Румунії через інтернет-магазин та кур’єрів торгували зброєю з Угорщини

Правоохоронці з румунського Управління зі зброї, вибухових та небезпечних речовин (IGPR) провели 106 обшуків у Бухаресті та 36 округах Румунії у справах контрабанди зброї. Підозрюється, що її могли ввозити в країну з Угорщини за допомогою кур’єрських компаній.

У період з липня по листопад 2021 року Управління зі зброї, вибухових та небезпечних речовин задокументувала злочинну діяльність юридичної особи, що базується в Угорщині, повідомляє zdbc.ro.

Arme De Foc Perchezitii

Зловмисники через веб-сайт нібито торгували в Румунії зброєю та різними видами боєприпасів. Це здійснювалось в порушення вимог закону щодо режиму ввезення зброї.

Як зазначається в матеріалах румунських правоохоронців, “продавці” розміщували пропозицію замовлень в інтернет-магазині. Зі складу в Угорщині зброю та боєприпаси доставляли румунським покупцям через кур’єрські компанії, які ввозять товар в країну. При цьому ввезення здійснювалось без декларуванням цього факту митним органам та без виконання умов, передбачених національним законодавством у цій сфері.

Після ввезення зброї та боєприпасів на територію Румунії доставка до кінцевого покупця здійснювалась через інші кур’єрські компанії швидкої доставки.

До обшуків залучили понад 300 поліцейських, які спеціалізуються на розслідуванні правопорушень щодо зброї та боєприпасів. Всього конфіскували 83 рушниці, 32 пістолети, сигнальний пістолет, арбалети, патрони, піротехнічні вироби та навіть 211 пачок сигарет, ймовірно, контрабандних.

Нагадаємо, румунська митниця наразі перевантажена громадянами, які вертаються додому на свята. Черги з бажаючих потрапити до країни розтягуються більш ніж на дві години. При цьому чимало в’їжджаючиз не вакциновані, через що вже 1400 громадян відправили на самоізоляцію.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі