fbpx
28 Жовтня, 2021

“Ужгород, у нас проблеми”: Windrose скасовує регулярні рейси на Закарпаття з середини листопада (Доповнено)

“Ужгород, у нас проблеми”: Windrose скасовує регулярні рейси на Закарпаття з середини листопада (Доповнено)

Цю невтішну інформацію Infopost.Media підтвердили як безпосередньо в прес-службі компанії, так й інформацію про це можна побачити в розділі бронювання квитків, де наразі доступні рейси у напрямку Ужгорода тільки на 1, 5 і 8 листопада, а далі ні.

Screenshot 2021 10 28 At 12.33.38

У компанії нам офіційно пояснили скасування регулярного авіасполучення тим, що аеропорт не готовий до роботи в зимній період.

Screenshot 2021 10 28 At 12.48.07

Утім, неофіційно один зі співрозмовників, який займався запуском регулярного сполучення на Закарпаття та працює в авіасфері уточнив, що насправді питання радше фінансове, тобто брак попиту на рейси, ніж технічна неготовність аеропорту.

Пікантності ситуації додає той факт, що на 12 листопада саме в Ужгороді й саме на базі летовища запланована зустріч прем’єр-міністрів України та Словаччини: Денис Шмигаль та Едуард Хегер мали якраз обговорити співпрацю в авіаційній сфері, зокрема підписання та набуття чиності угоди, яка дозволила Украероруху інструментально супроводжувати українські літаки, що прямують та вилітають з Ужгорода, територією Словаччини.

Доповнено:

Питання рентабельності польотів на Закарпаття у коментарі Infopost.Media підтвердив і перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

“У компанії Windrose нам підтвердили зниження рентабельності і пасажиропотоку зі столиці до обласного центру Закарпаття і назад. Остаточний замір робитимуть 3 листопада, тоді ж і прийматимуть остаточне рішення щодо продовження чи скасування авіарейсів “Ужгород-Київ”, – зазначив він. – “Та є ще одна проблема в ужгородського летовища: відсутність спеціальної техніки. Ідеться про машину деайсер, яку використовують в аеропортах для обробки літаків рідиною від ожеледі, щоб забезпечити безпеку зимових польотів. Очікуємо отримати таку машину найближчим часом від аеропорту “Бориспіль”.

Також варто додати, що під відновлення регулярних авіарейсів між Києвом та Ужгородом, в місцевий аеропорт було інвестовано чималі кошти та обладнання, зокрема запущено нову світосигнальну систему саме для можливості приймати рейси в темну пору доби та в зимній період.

240476366 1196639687516583 5712158396812665007 N

Нагадаємо, що регулярне авіасполучення за напрямком Київ – Ужгород – Київ було відновлено компанією Windrose 2 червня цього року у форматі рейсів тричі на тиждень – понеділок, середа та п’ятниця.

Коментарі