fbpx
06 Квітня, 2022

Уже 1200 українців подали свої резюме на пошук роботи в Словаччині

Уже 1200 українців подали свої резюме на пошук роботи в Словаччині

У порівнянні з попереднім місяцем кількість шукачів роботи у Словаччині серед українців зросла більш ніж у чотири рази. Про це свідчать дані компанії Profesia.

Роботодавці також реагують на ситуацію і подали вже понад 3800 пропозицій для роботи, пише TASR.

українські біженці в пошуках роботи у Словаччині

Більшість резюме, 73%, були подані жінками і половина з цих кандидатів стверджують, що мають вищу освіту.

Україномовних шукачів, за даними сервісу, найбільше цікавлять пропозиції роботи в галузі туризму, гастрономії та адміністрування.

Роботодавці, у свою чергу, найбільше пропонують роботу у сфері інформаційних технологій. Ці пропозиції становлять третину відкритих вакансій для українців.

У компанії також заявили, що чверть пропозицій, понад тисячу, підходять для шукачів з України з атестатом середньої освіти. Також на ринку є понад 470 вакансій, на які претендентам також достатня лише базова освіта.

Варто нагадати, що за підрахунками словацьких економістів вторгнення Росії в Україну негативно вплине на словацьку економіку, яка цього року зросте лише на 2,1%. Експорт до Росії, Білорусі та України у другому кварталі впаде. У той же час впаде попит на словацьку продукцію і в єврозоні.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі