fbpx
10 Грудня, 2021

Уряд України затвердив взаємне визнання з Угорщиною документів про освіту

Уряд України затвердив взаємне визнання з Угорщиною документів про освіту

Кабінет міністрів України затвердив угоду про взаємне визнання документів про освіту та наукові ступені з Угорщиною. Таке рішення прийняли під час засідання у четвер, 9 грудня.

Затвердженню передувало підписання відповідної угоди, яке відбулось 22 липня у Києві, повідомляє Європейська правда з посиланням на Інтерфакс-Україна.

SzijjÁrtÓ Péter

Стверджується, що завдяки цій угоді українські громадяни в Угорщині та угорські громадяни в Україні зможуть користуватися національними освітніми та науковими документами. Взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені сприятиме продовженню освіти або їх професійній діяльності.

Раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба наголосив, що ця угода є важливим елементом в розв’язуванні проблем в освітній сфері, які накопичилися з Угорщиною за останні роки. Зі свого боку глава МЗС Угорщини Петер Сійярто підкреслив, що підписання угоди свідчить про те, що “немає невирішуваних проблем, тільки треба багато працювати”.

Однак варто нагадати, що на початку грудня Петер Сійярто, перебуваючи у Ризі, вкотре закликав Київ відновити права національних меншин в Україні. Про це він заявив напередодні переговорів зі своїми українськими та грузинськими колегами Дмитром Кулебою та Давидом Залкаліані.

 

InfoPost.Media

Фото: MTI/MTVA


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі