fbpx
12 Грудня, 2021

Уряд Угорщини продовжив курси з угорської мови на Закарпатті

Уряд Угорщини продовжив курси з угорської мови на Закарпатті

На Закарпатті угорський інститут ім. Ференца Ракоці II оголосив про набір на курси угорської мови для всіх бажаючих. Це щорічна програма, який відбувається за підтримки уряду Угорщини.

Повідомлення про це з’явилось на сайті інституту.

Hungary Ua

Як інформують організатори, при вивченні угорської, як і будь-якої іншої іноземної мови, важливо потрапити до досвідченого педагога, спеціаліста, який правильно навчить вимовляти звуки і пояснить основи граматики. Тому інститут дає можливість всім бажаючим навчатись у компетентних вчителів, які навчать угорської мови на початковому та середньому рівнях.

Для проходження курсів передбачена попередня онлайн-реєстрація, яка триватиме з 9 грудня 2021 р. по 16 січня 2022 р.

Власне навчання розпочнеться з 29-го січня наступного року.

Програма реалізується за підтримки уряду Угорщини через Державний секретаріат з питань національної політики Офісу прем’єр-міністра, Благодійний фонд ім. Бетлена та за сприяння уповноваженого, відповідального за розвиток співпраці Саболч-Сотмар-Березької області та Закарпатської області, а також координацію програми розвитку дитячих навчальних закладів Карпатського басейну.

Отримати додаткову інформацію можна у Навчально-консультаційному центрі ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ. та за тел.: +380-31-41-4-29-68 (внутрішній номер – 158) або надіславши питання на електронну пошту: felnottkepzesikozpont2017@gmail.com.

Нагадаємо, 15 листопада у Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ урочисто вручили сертифікати про успішне завершення курсів із вивчення угорської та української мов. Загалом угорську вивчали в 50 населених пунктах області, а усний та письмовий екзамени успішно склали 2 520 закарпатців.

 

InfoPost.Media

Фото: BBC News Україна


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі