fbpx
28 Січня, 2022

Уряд Словаччини прийняв нову оборонну директиву

Уряд Словаччини прийняв нову оборонну директиву

Деталі державного оборонного планування, а також порядок планування використання збройних сил для цілей державної оборони регулюватимуться новою постановою уряду. Її 26 січня затвердив Кабмін Словаччини.

Документ стосується оборонного планування та планування використання Збройних Сил Словацької Республіки для цілей державної оборони, мобілізації збройних сил та економічної мобілізації, пише TASR.

“Мета директиви – зробити використання збройних сил більш ефективним на основі військових планів та інших державних оборонних можливостей”, – зазначає Міністерство оборони Словаччини.

оборонна директива Словаччини

Згідно з документом, наприклад, Міністерство оборони кожні чотири роки має подавати до уряду перспективний план розвитку державного оборонного забезпечення. Він визначає довгострокові цілі та процедури на 10-15 років. Кожні два роки міністерство має складати середньостроковий план.

За словами заявника, державне оборонне планування зміцнить обороноздатність Словацької Республіки та виконання її міжнародних зобов’язань у сфері оборони. Водночас це внесок у громадянську підготовленість та стійкість держави. Відповідне планування узгоджене з процесами планування НАТО та Європейського Союзу.

Нагадаємо, раніше у Словаччині вникло занепокоєння стосовно можливого створення американських військових баз на території країни за потенційним міжнародним договором зі США. Політики, науковці та навіть генпрокурор розділились у своїх думках щодо взаємовигідності та конституційності цієї угоди.

 

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі