fbpx
17 Грудня, 2021

“Укрзалізниця” запускає “Слобожанський експрес” із Луганщини до Сум

“Укрзалізниця” запускає “Слобожанський експрес” із Луганщини до Сум

У суботу, 18 грудня, Укрзалізниця запустить регіональний поїзд “Слобожанський експрес”, який сполучатиме Харківську, Сумську та Луганську області.

Перший тестовий рейс здійснять за маршрутом Попасна-Харків-Суми. Надалі на постійній основі поїзд курсуватиме у повідомленні Попасна-Харків, Харків-Ворожба, повідомляє пресслужба АТ “Укрзалізниця”.

Слобожанський експрес

На маршруті “Слобожанський експрес” курсуватиме сучасний дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Цей поїзд має максимальну швидкість 140 км/год, у його складі 3 вагони — 170 місць. Поїзд має сучасні елементи інтер’єру та екстер’єру й пристосований для перевезення маломобільного населення.

Також один ДПКр-3 до кінця 2021 року планують поставити на маршрут “Буковельського експресу” , який курсуватиме за маршрутом Львів-Татарів-Ворохта.

Також ми повідомляли про те, що Укрзалізниця запустила перший рейс із найдовшим маршрутом Маріуполь – Рахів. Потяг № 5/6 Маріуполь — Рахів сполучає 7 областей України із найдовшим пасажирським залізничним маршрутом завдовжки у 1806 км. На маршруті передбачені зупинки у Запоріжжі, Дніпрі, Білій Церкві, Львові, Івано-Франківську, Яремчі, Татарові, Ворохті, Ясіні та Квасах. Кінцева зупинка розташована у туристичному закарпатському місті Рахів.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі