fbpx
13 Грудня, 2021

Укрзалізниця запустила перший рейс із найдовшим маршрутом Маріуполь – Рахів

Укрзалізниця запустила перший рейс із найдовшим маршрутом Маріуполь – Рахів

Укрзалізниця з 13 грудня запустила найдовший маршрут в Україні, що поєднує Донеччину та Закарпаття. На перший рейс пасажири придбали 86% квитків, а в зворотному напрямку продано вже 40%.

Про це повідомила пресслужба УЗ.

Укрзалізниця

За повідомленням перевізника, потяг № 5/6 Маріуполь — Рахів сполучає 7 областей України із найдовшим пасажирським залізничним маршрутом завдовжки у 1806 км. На маршруті передбачені зупинки у Запоріжжі, Дніпрі, Білій Церкві, Львові, Івано-Франківську, Яремчі, Татарові, Ворохті, Ясіні та Квасах. Кінцева зупинка розташована у туристичному закарпатському місті Рахів.

Крім того практично всі квитки на цей рейс реалізовані на передсвяткові дати. Так, у напрямку Рахова на 23 та 27 грудня вже продано 83% квитків, а на 29 грудня – 84 % квитків. У зворотному напрямку, наприклад, на 28 грудня викуплено 84% квитків, на 8 січня – 85%.

Як повідомили в Укрзалізниці, поїзд буде зручним для подорожуючих зі сходу та центру країни до зимових курортів на заході України, зокрема до гірськолижного курорту Буковель. Дістатися до нього можна за 20 хвилин авто-шаттлом від станції Татарів-Буковель.

266259593 5269769423040076 9166698191831845313 N

У складі поїзда 10 абсолютно нових вагонів, які були цьогоріч збудовані вітчизняним виробником. Серед них є як плацкартні вагони, так і купе та люкс.

Як повідомила Укрзалізниця, вагони укомплектовані сповивальними столиками, екологічно чистими туалетами, системами відеоспостереження в зонах спільного користування, системою сучасного кондиціювання повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією в кожному пасажирському купе, мають збільшений обсяг багажного відділення, а також покращене освітлення: всередині кожного купе встановлений пульт регулювання освітлення з 4 режимами, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника.

Нагадаємо, у планах Укрзалізниці запустити Інтерсіті+ до Ужгорода та ще дев’яти обласних центрів. Рух швидкісних потягів по всій країні забезпечать до 2024 року.

 

InfoPost.Media

Фото: Олександр Шевченко


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі