fbpx
17 Лютого, 2022

Український парламент ратифікував Угоду про відкрите небо з ЄС

Український парламент ратифікував Угоду про відкрите небо з ЄС

Верховна рада України ухвалила закон про ратифікацію угоди між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами про спільний авіаційний простір. Так звана “угода про відкрите небо” дає модливість українським та європейським авіаперевізникам працювати на однакових умовах. 

Рішення парламент прийняв на засіданні 17 лютого. голосами 311 народних депутатів.

Угода про відкрите небо

Як повідомляється, ратифікація угоди дозволить Україні виконати внутрішні процедури, необхідні для набрання чинності угоди.

За слвоами заступниці міністра інфраструктури Анни Юрченко, укладення цього договору передбачено Угодою про Асоціацію Україна-ЄС. Її реалізація передбачає два етапи. Таким чином українське авіаційне законодавство приведуть у відповідність до європейського.

За умовами угоди, авіакомпанії матимуть однаковий доступ до всіх українських та європейських аеропортів без обмежень. Наступним етапом угоду також мають ратифікувати у ЄС.

1634065561 1024x794

Варто нагадати, що угоду про єдиний авіаційний простір Україна і Європейський союз підписали 12 жовтня 2021 року. Згідно з угодою про “відкрите небо”, Україна отримає право призначати свої авіакомпанії для польотів в будь-які країни-члени ЄС. Крім того, будь-яка країна Євросоюзу зможе призначати будь-якого європейського перевізника для виконання рейсів в Україну. Європейські перевізники отримують право літати на внутрішніх українських рейсах. Також ЄС визнаватиме українські сертифікати, видані літакам українського виробництва.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел, інфографіка – КМУ


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі