fbpx
13 Вересня, 2021

Українські нардепи та дипломати ЄС проінспектують пункти пропуску в межах Закарпаття

Українські нардепи та дипломати ЄС проінспектують пункти пропуску в межах Закарпаття

На Закарпатті відбудеться інспекція пунктів пропуску на предмет реформування, збільшення пропускної спроможності та застосування нового обладнання для запобігання контрабанді. З відповідним візитом область 15-16 вересня відвідають представники комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу разом із Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС).

Народні депутати та представники КМЄС разом з працівниками Державної прикордонної служби, Державної митної служби та місцевих органів влади проведуть інспекцію безпосередньо на пунктах пропуску із сусідніми державами.

Skaner

Одними з основних питань перевірки стануть пропускна спроможність та інфраструктура пунктів пропуску, а також запобігання контрабанді та корупції. Також у сфері інтересів інспекційної перевірки – хід реформування митної системи відповідно до норм ЄС, NCTS.

Окремо парламентські представники та інспектори КМЄС промоніторять роботу сканерів для перевірки вантажу.

За підсумками інспекції 16 вересня пройде засідання Комітету за участі профільних заступників Міністрів, місцевих органів влади, КМЄС, проєктів технічної допомоги ЄС, іноземних консульських установ на Закарпатті, дипломатичних місій України в сусідніх державах, Міжнародної організації з міграції та українських громадських організацій.

Нагадаємо, раніше на прикордонному пункті пропуску “Вишнє Нємецке” словацька сторона запустила новий сканер для перевірки вантажних та легкових автомобілів. Його ввели в дію 4 вересня через постійні нарікання на роботу попереднього обладнання.

InfoPost.Media

Фото: logist.today, revenue.gov.ws


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі