15 Вересня, 2021

Українські дводозні COVID-сертифікати в Дії продовжили з 180 до 365 днів

Українські дводозні COVID-сертифікати в Дії продовжили з 180 до 365 днів

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою продовжив чинність так званих “зелених” сертифікатів щеплення від коронавірусу зі 180 до 365 днів. Відповідний документ опублікували на офіційному сайті уряду.

Як ми вже повідомляли раніше, згідно з прийнятими змінами, в Україні будуть діяти різні типи сертифікатів – з інформацією про  вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19.

Diia Sert

Внутрішні сертифікати, призначені для використання на території країни, поділятимуться також на два види – “жовтий” та “зелений”. При цьому “жовтий” сертифікат означатиме, що його власник отримав одну дозу щеплення від коронавірусу. Тривалість його дії буде обмежена до 120 днів з моменту щеплення. “Зелений” сертифікат свідчитиме про проходження повного курсу вакцинації та матиме термін дії 365 днів. Його можна буде отримати після другого щеплення дводозною вакциною або з 14-го дня після вакцинації однодозною (Janssen, виробництва Johnson & Johnson).

Згенерувати сертифікати можна буде на платформі “Дія”.

Слід нагадати, що відповідні зміни уряду стосуватимуться також карантинних вимог для українського бізнесу. Так, при введенні відповідних карантинних зон (жовтої чи червоної), власникам бізнесу доведеться обирати – працювати з обмеженнями або обслуговувати тільки власників “зелених” сертифікатів.

InfoPost.Media

Фото: diia.gov.ua


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі