fbpx
14 Січня, 2022

Українська історична драма “Магда” стала найкращою на Будапештському кінофестивалі

Українська історична драма “Магда” стала найкращою на Будапештському кінофестивалі

Фільм українського режисера Дениса Соболєва “Магда” став найкращою драмою Будапештського кінофестивалю. Історію про українську німкеню в часи війни серед інших учасників обрали європейські кінематографісти. 

Про це на повідомили на сторінці кінокомпанії Ganza Film, яка взяла участь у зйомках фільму.

фільм "Магда"

Про що стрічка

Фільм є історичною драмою про українську німкеню Магду Хоманн. Та закохалась в українського солдата в часи Першої світової війни і приїхала з ним до України. Потім дівчина опинилася у таборі ГУЛАГу.

В основу стрічки покладена повість Сергія Сай-Боднара та Петера Хоманна “Любов і муки Магди Хоманн”. Сюжетна лінія проходить у кількох періодах одночасно та охоплює століття європейської історії.

У головних ролях стрічки – Дарія Творонович, Роман Покровський, Юрій Висоцький та Олег Москаленко.

271674770 384463623451427 4195179858039995509 N

Інші нагороди та премії

Раніше фільм “Магда” вже отримав премії за найкращу режисерську та операторську роботу на Київському міжнародному фестивалі “Кінолітопис”.

Також історична драма отримала головний приз індійського кінофестивалю Golden Eagle Film Festival.

Прем’єра драми в Україні запланована на осінь 2022 року.

Варто нагадати, що міжнародний Київський кінофестиваль, який пройшов 18-й раз наприкінці листопада, завершився гран-прі Угорщини. Професійне журі присудило премію “Золота Софія” за фільм режисера Аттіли Саса “Недитячі казки” (романтичний трилер).

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі