fbpx
04 Грудня, 2021

Угорський фільм “Недитячі казки” отримав гран-прі міжнародного кінофестивалю у Києві

Угорський фільм “Недитячі казки” отримав гран-прі міжнародного кінофестивалю у Києві

Гран-прі Угорщини завершився міжнародний Київський кінофестиваль, який пройшов 18-й раз наприкінці листопада. Професійне журі присудило премію “Золота Софія” за фільм режисера Аттіли Саса “Недитячі казки” (романтичний трилер) з Тамашом Сабо Кіммелем, Вікою Керекеш та Левенте Молнаром у головних ролях.

Фільм Аттіли Саса, представлений у 2019 році, нещодавно був представлений на кількох міжнародних фестивалях, отримавши призи на кіноконкурсах у Пармі, Ізмірі, Сан-Хосе, Берліні, Аванці, Охаї та востаннє у Форт-Лодердейлі, повідомляє promotions.hu.

Apro Mesek Legjobb Magyar Film

Події фільму відбуваються в Угорщині через кілька місяців після закінчення II Світової війни. Усюди панують хаос і невизначеність, і аферист Балаж Ханко намагається скористатися цими неспокійними часами, а коли його викривають і йому доводиться тікати з Будапешту, він знаходить притулок у лісовому будиночку таємничої жінки та її сина. Борючись зі своїми демонами, до яких призвела війна, герой несподівано для себе пристрасно закохується у жінку, чоловік якої може повернутися додому з фронту будь-якого дня.

Фільм Аттіли Саса можна дивитися онлайн на потоковій платформі Національного інституту кіно FILMIO. Трейлер “Недитячих казок” отримав приз глядацьких симпатій на “Золотій суміші” 2020 року.

Нагадаємо, з 11 по 14 листопада, у столичному кінотеатрі “Ліра” пройшов щорічний фестиваль “Дні угорського кіно в Україні”. Глядачам представили п’ять різножанрових стрічок, знятих кінематографістами Угорщини. Серед них і драма режисера Жігмонда Дежо за однойменним романом Золтана Мігая Надя  – A Sátán fattya (Байстрюк сатани).

Варто додати, що цей роман класика угорської літератури Золтана Мігаля Нодя, який живе на Закарпатті, невдовзі вийде українською мовою. Інститут центральноєвропейської стратегії на чолі з Дмитром Тужанським купив права та підписав угоду на переклад роману “Байстрюк сатани”.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі