fbpx
10 Березня, 2022

Українцям в Угорщині видаватимуть довідку для легального місячного перебування в країні

Українцям в Угорщині видаватимуть довідку для легального місячного перебування в країні

Поліція Угорщини дотримується нової процедури прийому та адміністрування біженців з України з неповним пакетом документів.

Про це з посиланням на Головне управління поліції області Саболч-Сатмар-Берег пише видання hirado.hu.

Ситуація на пунктах пропуску в Закарпатській області

З 6 березня навіть ті українці, які прибувають до Угорщини без паспорта або з неповними документами, не зобов’язані прямувати до пункту тимчасового збору біженців.

Після в’їзду на територію Угорщини працівники поліції видають біженцям довідку, яка дає право на тимчасове перебування, що гарантує їм легальне перебування в Угорщині протягом 30 днів. Маючи такий сертифікат, біженці можуть подорожувати самостійно до пункту призначення в Угорщині.

Поліція продовжує працювати на автомобільних прикордонних переходах на повну потужність, щоб забезпечити безперервний пасажиропотік.

Нагадаємо, Угорщина вирішила посилити перевірку на кордонах вимушених переселенців з України. Тут досі не зупиняють тих, хто не має біометричних паспортів, але почали знімати відбитки пальців.

 

InfoPost.Media

Фото: Немеш Янош/УНІАН


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі