fbpx
09 Березня, 2022

Угорщина посилила прикордонний контроль на переходах з Румунії – знімають відбитки пальців

Угорщина посилила прикордонний контроль на переходах з Румунії – знімають відбитки пальців

Угорщина вирішила посилити перевірку на кордонах вимушених переселенців з України. Тут досі не зупиняють тих, хто не має біометричних паспортів, але почали знімати відбитки пальців.

Додатковий контроль з угорського боку спричинив переповненість прикордонних переходів з Румунії, пише digi24.

Ndqwjmhhc2g9mgmzmdlkmwfknwezzjizmgm4ndq0mtq2mwmwzwvjmtm=.thumb

Прикордонна поліція у селі Борш (Borș) виділила дві спеціальні смуги для українців, які хочуть виїхати з країни. Незважаючи на це, черга автомобілів перевищує 1 кілометр, і їм доводиться чекати до 2,5 годин, щоб виїхати з Румунії.

Угорські прикордонники почали знімати відбитки пальців в українців дорослих і дітей, які не мають біометричного паспорта, про що повідомили в прикордонній поліції.

Прикордонні служби Угорщини повідомили прикордонну поліцію Румунії, що з 8 березня при в’їзді на територію Угорщини громадяни України, які не мають біометричних паспортів, потребують додаткової детальної перевірки.

Ці заходи, введені угорською стороною, збільшують час, виділений на контроль кожної людини. Це в свою чергу призводить до збільшення часу очікування на виїзд з Румунії.

Прикордонна поліція Румунії зв’язалася з угорськими колегами, щоб встановити спільні заходи для оптимізації руху на прикордонних пунктах.

Також прикордонна поліція Румунії доповнила запланований персонал для перевірки проїзних документів та розпорядилася вжити всіх заходів для забезпечення оперативного контролю.

Раніше ми повідомляли, що румунська влада мобілізувалася, пропонуючи допомогу українцям, які змушені були виїхати з країни через військову агресію Росії. Політичні партії нинішньої правлячої коаліції заявили про готовність допомогти всім громадянам, які шукають притулку, а румуни мобілізувалися у групи волонтерів у Facebook для допомоги.

 

InfoPost.Media

Фото: digi24


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі