fbpx
06 Травня, 2022

Україна запустила United24 – глобальну ініціативу по збору коштів для перемоги та відбудови держави

Україна запустила United24 – глобальну ініціативу по збору коштів для перемоги та відбудови держави

Президент Володимир Зеленський оголосив про запуск платформи United24, через яку люди з усього світу зможуть зробити фінансові пожертви на підтримку України.

United24 – глобальна ініціатива. Її мета – об’єднати людей з усього світу в їхньому бажанні допомогти Україні. U24 дає змогу зробити донейт в один клік із будь-якої країни.

“Кожен може зробити пожертву в один клік із будь-якої країни. Це можуть бути як окремі свідомі громадяни, підприємці, так і великі технологічні корпорації. Ми щодня б’ємося з ворогом, виборюючи цінності свободи та демократії, і United24 стане саме тим цифровим сервісом, який об’єднає весь цивілізований світ задля підтримки України”, – зазначив президент.

United

У Офісі президента наголошують, що отримана через платформу фінансова допомога розподілятиметься за трьома напрямками:

– Оборона та розмінування
– Гуманітарна й медична допомога
– Відбудова України

Усі кошти спрямовуватимуться на рахунки Національного банку України, закріплені за профільними міністерствами. Звітність про збір коштів надаватиметься НБУ кожні 24 години. Про призначення та розподіл коштів міністерства звітуватимуть раз на тиждень.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля уже зараз держава формує візію для нової України.

 


План відновлення України матиме два виміри: регіональний та параметричний


 

“Регіональний – це коли країни-партнери, міста-побратими або корпорації допомагають у відновленні конкретного українського міста чи регіону. Наприклад, Данія погодилася допомагати із відновленням Миколаєва. Італійське Бергамо – із відновленням Бучі”, – розповів прем’єр.

Параметричний підхід, за словами Шмигаля, – це програма Національної ради з відновлення, яка напрацьовує параметри відбудови та трансформації кожного сектору економіки.

“Кожна людина у світі може зробити пожертву й допомогти Україні боротися за нашу свободу. Ми хочемо об’єднати світ навколо підтримки нашої держави. Простих людей, благодійні фонди, міжнародні компанії, лідерів думок в усьому світі. Створення платформи необхідне також, аби продемонструвати максимальну прозорість і відкритість щодо використання зібраних коштів: куди та кому вони спрямовуються”, – резюмував прем’єр.

Для того, щоб зробити донейт на користь України, потрібно перейти на сайт платформи: u24.gov.ua.

Будь-яка пожертва – вагомий внесок у перемогу України!

 

Această publicație este disponibilă și în limba română: Ucraina a lansat United24, o inițiativă globală de strângere de fonduri pentru victorie și reconstrucție

Ez a kiadvány magyar nyelven is elérhető: Ukrajna elindította a United24- et, egy globális kezdeményezést a győzelem és az ország újjáépítés érdekében

 

InfoPost.Media

Фото: Офіс Президента України


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі