fbpx
08 Березня, 2022

Україна відкликає своїх миротворців з усіх місій за кордоном

Україна відкликає своїх миротворців з усіх місій за кордоном

Україна вирішила відкликати українські контингенти, які беруть участь у міжнародних операціях з підтримання миру. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

Таке рішення прийняли у зв’язку з необхідністю посилення військового супротиву збройній агресії Росії. Про підписання відповідного указу повідомив заступник керівника Офісу президента Андрій Сибіга.

“У зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України, з метою захисту суверенітету та територіальної цілісності держави… постановляю відкликати національний контингент і національний персонал, які беруть участь у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, до України з метою їхньої участі в захисті суверенітету та територіальної цілісності держави”, – йдеться в указі, фотокопію якого розмістив Сибіга на сторінці у Facebook.

українські миротворці

Станом на липень минулого року, за даними Центру національних контингентів та національного персоналу Об’єднаного штабу Командування об’єднаних сил ЗСУ, понад 300 українських військових беруть участь у восьми операціях з підтримки миру і безпеки у шести країнах світу та регіоні Аб’єй.

Разом із миротворцями в Україну повернуть і їх бойову техніку, включаючи гелікоптери.

Нагадаємо, згідно з урядовою постановою, опублікованою в понеділок, 7 березня, Угорщина дозволить військам НАТО розгортатися на заході країни. Також НАТО зможе перевозити зброю територією Угорщини до інших країн-членів Альянсу.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі