fbpx
16 Березня, 2022

Україна приєдналась до “енергетичного Євросоюзу” – Зеленський

Україна приєдналась до “енергетичного Євросоюзу” – Зеленський

Україна завершила процес об’єднання української та європейської енергосистем та повноцінно стала членом “енергетичного Євросоюзу”.

Про це у своєму Twitter заявив президент України Володимир Зеленський.

“Тепер наша електроенергія тече в ЄС, а європейська – в Україну”, – зазначив президент.

Cccf3caaafc3cf18f6703486147ff83d

У публікації він висловив вдячність керівництву ЄС, зокрема, главі Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн та єврокомісару з питань енергетики Кадрі Сімсон та всім, “завдяки кому у нас тепер єдина енергосистема”.

За повідомленням посла ЄС в Україні Матті Маасікаса, одночасно з Україною свої електричні мережі із мережами континентальної Європи синхронізувала і Молдова. Як і Україна, вона повністю відключилась від російської системи.

Нагадаємо, раніше Молдова вирішила притримуватись позиції, якої дотримувалися всі уряди республіки з 2014 року та не приєднуватись до санкцій проти Росії. Таке рішення прийняли через те, що енергетична система Молдови “надто вразлива, щоб обтяжувати країну такими дорогими позиціями”.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі