29 Березня, 2022

Угорським дипломатам та працівникам консульств в Україні підвищили зарплати через війну

Угорським дипломатам та працівникам консульств в Україні підвищили зарплати через війну

З минулої п’ятниці суттєво зросли зарплати співробітників угорських дипломатичних представництв в Україні.

Йдеться про відповідний указ міністра закордонних справ Угорщини. Він підвищив “класифікаційний коефіцієнт” іноземних представництв, повідомляє видання hvg.hu.

дипломати

Середня зарплата в іноземній валюті у форинтах становить 427 680 форинтів (37 000 грн) у кожному угорському представництві в Україні.

Відтепер співробітники посольства Угорщини в Києві, що тимчасово перевели на західну Україну, отримають підвищення зарплати на 70 відсотків, а у Генеральних консульствах в Ужгороді та у Берегові – на 55 відсотків.

Жодного обґрунтування указу не надано, але, вочевидь, це пов’язано з тим, що після початку війни угорські дипломати працюють у надзвичайних умовах в Україні, а їхнє навантаження значно зросло.

Нагадаємо, за даними міністерства оборони Словаччини, зустріч міністрів оборони країн “Вишеградської четвірки” (Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини) скасували через відмову Польщі та Чехії у зв’язку з  неактивною позицією Будапешту щодо Росії.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі