fbpx
08 Лютого, 2022

Угорську автомагістраль М4 продовжили до Сольнока – її відкриють навесні 2022 року

Угорську автомагістраль М4 продовжили до Сольнока – її відкриють навесні 2022 року

Окрім Егера, Шалготарьяна, Шопрона, Сомбатхей та Веспрема, до угорського міста Сольнок (за 100 кілометрів від Будапешту) також можна буде дістатися по чотирисмуговій автомагістралі.

Про це 7 лютого на пресконференції в Сольноку заявив Ласло Мошоці, державний секретар з питань транспортної політики Міністерства інновацій і технологій Угорщини. За його словами, це стало можливим завдяки державним інвестиціям, пише kormany.hu.

M44

Ласло Мошоці також наголосив, що уряд Угорщини впроваджує удосконалення угорської мережі доріг у безпрецедентних масштабах, швидкими темпами, починаючи з 2010 року.

Наразі завершено будівництво ділянки автомагістралі М4 у області Пешт, що обійшлося бюджету у 62 мільярдів форинтів. Навесні 2022 року планують відкрити нову ділянку траси Абоні-Тьороксентміклош, яка забезпечить об’їзд міста Сольнок, з новим мостом через Тису.

Угорський урядовець повідомив, що повністю будівництво 125-кілометрової швидкісної траси до кордону з Румунією буде завершено до 2025 року.

Варто нагадати, що 26 жовтня Угорщина зробила відразу два “автобанні” подарунки для мешканців Кошицького краю (Східна Словаччина). Відтепер вони зможуть швидше їхати до столиці Словаччини через… Угорщину.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі